Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
96 postów 1234 komentarze

Świat według Kowalskiego

kowalskijan584 - zastanawiam się, dlaczego Polacy są tacy ciapowaci i co zwykły kowalski może z tym zrobić? Każda droga ku poprawie składa się z tysięcy małych kroków więc tutaj będę je gromadził

APEL DO ADMINISTRACJI!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O ograniczeniu grafomanów

Obecnie jest na Neon24 kilku grafomanów którzy produkują mnóstwo postów co powoduje, że ciekawe posty szybko wypadają ze Strony Głównej.

Może warto wprowadzić limit np. 1 post na dzień? Ograniczy to grafomanów i da im do myślenia co ważnego chcą przekazać a nie "kopiuj-wklej" bez słów wyjaśnienia.

Z kolei, osobom piszącym raz na kilka dni można dać limit np. 1-3 postów na dzień (czasami tak się zdarza, że rzeczy ważnych jest kilka w dzień) pod warunkiem, że tego prawa nie nadużywają.

Ktoś kto się wysila i pisze raz na kilka dni szybko wypada w starciu z palantami, którzy coś tam skopiują z youtube (nawet często nie podają co w ich odnośniku jest wartościowego albo robią to w 3 słowach, które nic nie wyjaśniają).

KOMENTARZE

 • Podobny temat założyłem...ciekawe prawda...;-) jak co to zapraszam...;-)
  Tygodniowy limit postów - ILOŚĆ CZY JAKOŚĆ?
  https://reemigrant1331.neon24.pl/post/155597,tygodniowy-limit-postow-ilosc-czy-jakosc
 • Tak kiedyś było,
  co prawda nie jedna, ale co najwyżej dwie notki dziennie.
 • Popieram
  Dodałbym także limit na ilość obrazków. Na przykład do 5 dziennie.
 • Dzienny limit postów jak najbardziej istnieje
  ja mam osobiście ograniczenie do 2 postów, musiałbym sprawdzić jak to mam miejsce w przypadku innych blogerów, ale nie w tym momencie. Nie rozumiem jednak o co chodzi z obrazkami o których wspomina pedant. Obrazki widoczne na stronie głównej wstawiają administratorzy zaś o liczbie obrazków w tekście decyduje już sam bloger.
 • @Tomasz M. Wandala 20:05:03
  "Podobny temat założyłem...ciekawe prawda...;-) jak co to zapraszam...;-)"

  Z podobnymi uwagami nosiłem się już kilka tygodni temu, ale czekałem na właściwy moment kiedy je przedstawić. Ale, gdy przeczytałem Twój wpis stwierdziłem, że warto wesprzeć. Synergia da radę :) (może)


  Na wszelki wypadek skopiuję odnośnik do Twojego posta (wiadomo jak jest w internecie, odnośniki znikają...):

  https://reemigrant1331.neon24.pl/post/155597,tygodniowy-limit-postow-ilosc-czy-jakosc
 • @Zawisza Niebieski 21:05:17
  "Nie rozumiem jednak o co chodzi z obrazkami o których wspomina pedant. "

  Mam na myśli obojniaka Samochwała Trzcińską
 • @Zawisza Niebieski 21:05:17
  Mnie się kiedyś zdarzyło przez pomyłkę wstawić dwa razy tę samą notkę, przez 24 godziny nie mogłem nic skorygować ze względu na limit.
 • @kowalskijan584 21:29:34
  No i SUPER ;-) tak TRZYMAĆ ;-) ZOBACZYMY JAKI BĘDZIE ODZEW...POZDRAWIAM!
 • @Zawisza Niebieski 21:05:17
  "ja mam osobiście ograniczenie do 2 postów,(...)."

  Coraz więcej na Neon24 pojawia się np. odnośników typu youtube "obejrzyjcie" z minimalnym uzasadnieniem. A to autmatycznie spycha ze Strony Głównej wartościowe (lub przynajmniej ciekawe czy inspirujące) notatki w niebyt.

  Może takie krótkie zajawki, z kilkulinijkowym opisem, przenieś do specjalnej kategorii np. "Obejrzyj","Polecamy","Co piszą inni","Ciekawe" bo inaczej te bezwysiłkowce szybko ze strony głównej spychają wartościowe (lub przynajmniej ciekawe czy inspirujące) notki .

  Może to działanie celowe?
 • @roux 21:37:27
  "Mnie się kiedyś zdarzyło przez pomyłkę wstawić dwa razy tę samą notkę, przez 24 godziny nie mogłem nic skorygować ze względu na limit."

  To co chciałeś poprawić skoro notka była taka sama? Najwyżej pojawiła się dwa razy.
 • @kowalskijan584 21:47:07
  "bo inaczej te bezwysiłkowce szybko ze strony głównej spychają wartościowe"

  no i o to chodzi. Czyżby Pan tego jeszcze nie zrozumiał?
 • @Zawisza Niebieski 21:05:17
  Zalecam porządek w tym temacie odłożyć na czas po " wyborach " inaczej wielu tu rozwolnienia i głupawki jak widać dostaje .Salute Amigo .
 • @Pedant 21:32:49
  Z zasady nie ingerujemy jeśli komentarz, bo pewnie o te chodzi spełnia zasadę kulturalnej dyskusji, choć rzeczywiście zbyt dużo zdjęć dezorganizuje dyskusję.
 • @roux 21:37:27
  Nie jestem w stanie odpowiedzieć jak by to zadziałało, bo nigdy czegoś takiego nie sprawdzałem, ale myślę, że wtedy można to zgłosić do dyżurującego administratora. Mamy możliwość usunięcia tekstu ale również samemu można tekst usunąć i wtedy wstawienie drugiego powinno być możliwe. Ale tu gwarancji nie dam.
 • @Repsol 23:12:05
  Mamy przecież rubrukę co piszą inni i trzeba bardziej rygorystycznie z tej opcji korzystać. Muszę w czasie dyżurów mocniej na to zwrócic uwagę. Ostatecznie główną zasadą portalu jest publikowanie własnych tekstów autorów, bez względu na to, na ilu portalach publikują.
 • @Zawisza Niebieski 23:31:24
  Owszem , ale po " wyborach " obecnie stwierdzą nasi użytkownicy że to tylko manipulacja Administracji dążącej do swojego celu ?. Zakład Amigo ?
 • @Pedant kapuś jak zwykle bardzo czujny na wyznaczonym stanowisku donosi na nie dających się zniewolić Słowian/Polaków.
  .
  Ciepły Pedant jest ciepły.  https://content.artofmanliness.com/uploads//2011/11/DonAdamsPicture.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @I.C 22:18:37
  " no i o to chodzi. Czyżby Pan tego jeszcze nie zrozumiał?"

  Niesety, mam pewną wadę charakteru, która polega na tym, że ciężko przychodzi mi wierzyć w złą wolę ludzi. Ale uczę się, choć powoli :)
 • @Zawisza Niebieski 23:31:24
  Tak mi się przypomniało.
  Nie wiem jak działa system kwalifikowania notatek ale mam wrażenie, że często na zasadzie "kolejno", czyli gdy pojawi się nowa notatka to ze strony głównej wypada najstarsza notatka. Może ciut lepsze byłoby "w pierwszej kolejności wypada notatka z najmniejszą liczbą odsłon/dzień ew. notka która jest na stronie głównej już X dni" ?
 • @kowalskijan584 22:01:36
  jedną notkę dało się usunąć, ale nie mogłem przez 24 godziny poprawiać literówek w tej co pozostała
 • @I.C 22:18:37
  o to właśnie chodzi
 • 5*
  Problem jest stary jak Nowy Ekran.. teraz to jest nic.. dawno, dawno temu, gdy NE był na topie, przegonił Saloon i był medium opiniotwórczym; ilość notek była tak duża, że po opublikowaniu widziałem jak notka moja leci do piwnicy w ciągu kilku godzin..

  Jest problem.. natury administracyjnej. Administratorzy pracują pro publico bono, bądźmy im wdzięczni za to co robią. Brak etatowego administratora jest problemem. Od zawsze postuluję dobrowolne opodatkowanie użytkowników (min10zł miesięcznie; zlecenie stałe na koncie) w celu poprawy jakości technicznej jak i administracyjnej portalu. Jak grochem o ścianę.. pomysłu właściciel nie podłapał, a kilka dni potem płakał, że nie ma pieniędzy..

  Ja od dawna wiem, że ten portal służy do kanalizowaniu niepokornych, jest jałowy, niczym eunuch.. to jest kolejny projekt NWO..

  Poczytaj o Kangurze, właścicielu.. to zwykły słup afery FOZZ, który opiekował się pieniędzmi w Australii..

  Ktoś powie: "masz dowody, to do prokuratury idź!"
  Ja mam dowody nawet te z mediów, że Szumowina mieniący się ministrem działa przeciwko Narodowi.. Gdzie mam to zgłosić?? hehe, to śmiech przez łzy :( Mamy wojnę, uny wypowiedzieli wojnę całemu Światu!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31