Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
96 postów 1234 komentarze

Świat według Kowalskiego

kowalskijan584 - zastanawiam się, dlaczego Polacy są tacy ciapowaci i co zwykły kowalski może z tym zrobić? Każda droga ku poprawie składa się z tysięcy małych kroków więc tutaj będę je gromadził

Dlaczego nie warto solidaryzować się z białymi z Zachodu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Biali z Zachodu okradają białych ze Wschodu. Rasowe rozruchy w USA 2020 roku. Kolejny temat zastępczy.

Najkrócej mówiąc-

bo krzycząc o upadku białej rasy, biali z Zachodu jednocześnie nie mają oporów w eksploatowaniu swoich "białych braci" z Europy Środkowo-Południowo-Wschodniej.

Wszyscy się podniecają tymi, drugorzędnymi dla Polaków, wydarzeniami w USA.
"Wszyscy biali to bracia-biała rasa wymiera! biała rasa jest represjonowana, walczmy o białą rasę,solidaryzujmy się z białymi uciskanymi w USA i na Zachodzie!".

Tak sobie pomyślałem, że coś tu jest nie tak i panuje tu jakieś dziwne zamieszanie pojęć więc wymyśliłem,
że dobrze będzie podzielić białych.

Białych podzieliłbym na dwie grupy:
- białych zachodnich (Europa Zachodnia,USA,Kanada,RPA itp.)
- białych wschodnich (kraje Europy Środkowo-Południowo-Wschodniej).

Do białych zachodnich czarni słusznie mogą odczuwać resentymenty.
Bo to biali z Zachodu brutalnie kolonizowali cały świat i "czynili go sobie posłusznym".
Dzisiaj karma powoli do nich wraca.
Zaczynają więc krzyczeć, że są uciskani a biała rasa zagrożona (oczywiście przez białą rasę rozumieją tylko Zachód).
No, wybaczcie... ale żywcem przypomina to sytuację gdzie bandyta skarży się, że go chcą wsadzić do więzienia.

Dzisiaj biali-zachodni nawołują do zjednoczenia się, walki o prawa białych itp.

Co jednocześnie nie przeszkadza białym-zachodnim łupić swoich "białych braci na wschód od Odry".

Bo przecież, kto inny jak nie najjaśniejszy biały-zachodni Trump dobiera się do naszych zasobów naturalnych, chce tutaj ściągnąć obcą kulturę (Polin) i wykorzystuje nas ekonomicznie (sprzedaje ropę czy sprzęt wojskowy po zawyżonych cenach)?
A wcześniej jak było?
To przecież biali władcy Zachodu czyli Unia Europejska zrobiła z nas tanią siłę roboczą, zniszczyła przemysł
i chce zrobić z nas multi-kulti na siłę.
A to tylko przykłady z ostatnich kilkunastu lat.

To samo zresztą biali z Zachodu robią w innych krajach Europy Środkowo-Południowo-Wschodniej.

Więc jeżeli dziś biali-zachodni mają kłopoty to głupi kto się z tymi wyzyskwaczami solidaryzuje i przejmuje ich losem lub mówiąc dobitniej: "nawarzyli sobie piwa to niech go teraz sobie piją" - nam,białym wschodnim nic do tego. A my powinniśmy skupić się na sobie, jak odbudować nasze kraje.

P.S. Czy czarni mogą mieć resentymenty wobec białych z Zachodu?

Pewnie każdy słyszał o tym co Belgowie wyprawiali w Kongo w XIX w.np. jeśli murzyn nie wrobił normy
kauczuku to odcinano rękę ... jego dziecku, bo przecież on sam był dalej potrzebny do pracy.

Ale czy wiecie o naryjnikach dla buntujących się murzynów ?

Maska niewolnika.
Po pierwsze: aby pracując na plantacjach, czarni nie mogli podjadać tego co zbierają (pomarańcz, bananów, ananasów itp.) oraz dlatego, aby nie mogli popełnić samobójstwa np. zapijając się śmierć albo zjadając dużą ilość ziemii(sic!).


Po drugie: aby nie mogli śpiewać swoich piosenek i podtrzymywać tym samym swojej kultury lub zachęcać się do walki.
 

Po trzecie: aby ich dzieci nie mogąc nauczyć się języka rodziców, z musu szybciej nauczyły się języka kolonizatorów.


=== === ==== ====
Na podstawie:

"The Systemic Collapse of the US Society Has Begun"

komentarz nr 335 z 06-06-2020 Fatimy Manoubi z https://www.unz.com/tsaker/the-systemic-collapse-of-the-us-society-has-begun/
za https://diario-octubre.com/2020/06/06/las-mascarillas-de-metal-fueron-uno-de-los-medios-de-dominacion-utilizados-para-someter-a-los-esclavos/
i https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2979603012117185&id=100002025450388

"8 Most Horrific and Inhuman Black Slaves Punishment In the History of Slavery"
https://answersafrica.com/8-most-horrific-and-inhuman-black-slaves-punishment-in-the-history-of-slavery.html

"US Slave "->"Slave Tortures: The Mask, Scold's Bridle, or Brank "
https://usslave.blogspot.com/2011/09/slave-tortures-mask-scolds-bridle-or.html

 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  "Nasza chata z kraja" - w tym wypadku to słuszne podejście. Przecież źle dzieje się u naszych prawdziwych wrogów.
 • Autor zapomniał - kto
  skłóca i podjudza na tym świecie - kogo tylko się da?
  Ponadto nie chodzi o solidarność białej rasy wobec czarnej rasy - tylko o solidarność ludzi stworzonych przez Boga przeciw tym - co to ich ojcem jest diabeł.
  Wniosek?
  Nic tak nie cieszy czarciego pomiotu jak skłócanie ludzi wewnątrz danej rasy - bo skłócanie pomiędzy rasami jest dziecinnie łatwe.
 • @demonkracja 18:48:25
  Nie jest to jednak myślenie polityczne.
  Ci podjudzacze do podboju innych państw wykorzystują stworzony przez siebie system państwowy. Zatem, jeśli w ich systemie dzieje się źle, to jest to z korzyścią dla nas, którzy jesteśmy wasalami państwowego systemu podjudzaczy (USA).
 • @ Autor- 1*
  Tu nie chodzi o „białych” czy „czarnych”, ani o USA vs. Polska, to nie jest walka ras, a walka klas, - 1% vs. 99% populacji wszystkich krajów, prowadzona miedzy innymi metodą „dziel i rządź”, a więc wszelkie podziały na religie, rasy i inne są przez nich pożądane i preparowane.

  Im więcej podziałów, tym na bardziej straconej stawiamy się pozycji. Ten, kto tego nie widzi, staje się częścią problemu, któremu czoła musimy stawić jako ludzkość, jeśli, jako ludzkość, nadal mamy istnieć.

  Jeśli chodzi o wielki kapitał, o niewolnictwo i praktyki z nim związane - największymi handlarzami i właścicielami niewolników zawsze byli i są żydzi - piąta kolumna we wszystkich krajach, którą wysługuje się Rzym rządzący tym światem od co najmniej 2 000 lat.
 • @Lotna 20:07:00
  "Im więcej podziałów, tym na bardziej straconej stawiamy się pozycji."

  No, mądre zdanie.
  Teraz niech Pani przemyśli swoją ocenę tekstu (dała Pani: 1*) w kontekście tego własnego zdania.
  Chyba, że Pani tak z przekornej natury, jak żona w bajce A.Mickiewicza "Golono, strzyżono".
 • @Rzeczpospolita 19:49:04
  -----------
  " Zatem, jeśli w ich systemie dzieje się źle, to jest to z korzyścią dla nas, którzy jesteśmy wasalami państwowego systemu podjudzaczy (USA)."
  -----------
  Kto powiedział, że w ich systemie dziej się źle?
  Wniosek?
  Tam się dziej wszystko zgodnie z planem. Hucpę ze świrusem wzmocniono hucpą wynikłą z podduszania murzyna - i sze kręci.
 • @Rzeczpospolita 20:27:26
  Proszę się tak nie napinać, bo zaczyna Pan śmiesznie wyglądać. Ja oceniłam płody płytkich przemyśleń Autora, a nie stanęłam z nim do walki.

  Jak chodzi i o solidarność „wschodnich białych” i o to, jak jesteśmy, jako Polacy rozgrywani, abyśmy przestali być silnym, jednolitym narodem - moźna się tutaj wiele dowiedzieć:
  https://youtu.be/IVk0fY96jAA

  Jak chodzi natomiast o pańskie przemyślenia, to tkwi Pan głęboko gdzieś w połowie zeszłego stulecia, kiedy operował propagandowy schemat: dobry socjalistyczny Wschód i zły zgniły kapitalistyczny Zachód, które rzekomo stały po przeciwnych stronach barykady w walce o wolność.

  Dziś mamy za sobą już dwie dekady XXI wieku i wiedza, nawet przeciętnych Kowalskich - aczkolwiek najwidoczniej nie wszystkich, znacznie została poszerzona, w związku z czym, nieustanne czepianie się narodu mieszkającego w USA będącym dziś korporacją, podobnie jak Polska (bez wiedzy i woli narodu), która od dawna nie służy Amerykanom i na której poczynania Amerykanie nie mają wpływu, po prostu nie przystoi. Podobnie, jak nie przystoi wychwalanie Putina grającego w tej samej druźynie Trumpa pod nazwą Chabad Lubawicz, (którego Putiniątko rodziło się w Szwajcarii, mateczniku Templariuszy, a nie w „ukochanej” Rosji).
 • @Lotna 22:06:12
  "tkwi Pan głęboko gdzieś w połowie zeszłego stulecia, kiedy operował propagandowy schemat: dobry socjalistyczny Wschód i zły zgniły kapitalistyczny Zachód"

  Gdyby Pani miała odrobinę historycznej, ekonomicznej i politycznej wiedzy, wiedziałaby Pani, że konflikt Zachód kontra Wschód trwa od jakichś 2000 lat i że wszelkie zło idzie z kierunku zachodniego.
 • @Lotna 22:06:12
  "(...) w związku z czym, nieustanne czepianie się narodu mieszkającego w USA będącym dziś korporacją, podobnie jak Polska (bez wiedzy i woli narodu), która od dawna nie służy Amerykanom i na której poczynania Amerykanie nie mają wpływu, po prostu nie przystoi. "

  Właśnie ja proponuję abyśmy przestali czepiać się narodu amerykańskiego i zajęli własnym podwórkiem.

  Co do winy-niewiny. "we people" mieli od 1783 r. (wygrania wojny o Niepodległość USA) 2 wieki spokoju na samorozwój (w przeciwieństwie do np. takiej Polski, która musiała borykać się z okupacją 3 zaborców).
  I mimo tego doprowadzili swój kraj do korpokracji a za chwilę doprowadzą do tyranii.

  O ile niemoc umysłową współczesnych Polaków można na siłę uzasadniać pańszczyzną, zaborami, okupacją niemiecką i sowiecką a potem jarzmem "komunizmu" (PRL)
  o tyle głupotę Amerykanów można uzasadnić... 2 wiekami spokoju??
  Do "We people" powinni dodać "we are the real problem".

  Przeciętny Amerykanin miał w d...pie cały świat dopóki miał pełną michę. Obecnie gdy to się zmieniło mówi, że to nie jego wina. WTF?
 • @demonkracja 18:48:25
  Antifa to zradykalizowane i ideologicznie odświeżony FDJ - pseudo-niemiecka, skrajnie komunistyczna organizacja utworzona w Paryżu w 1936 roku przez żydowskich działaczy komunistycznych. Nic zatem dziwnego, że rząd USA jest wręcz ostentacyjnie bezradny wobec Antify. Te protesty to skutek wieloletniego systemowego przyzwolenia na agresję murzynów. Jeszcze długie lata murzyni spoglądając na swoje telewizory i zegarki, będą wzdychali: to prezent od Floyda. przez chwilę nie mogłem oddychać, gdy zobaczyłem z jaką pompą żegnają zwykłego bandziora. Najwyraźniej Floyd awansował w strukturach, choć jego pogrzeb nadal ustępował przepychem pogrzebowi cygańskich bandziorów z Rzymu. 'Koniec świata' jak mawiał p.Popiołek w filmie 'Dom'. Świat już nie mógł niżej upaść oddając hołd bandycie, kryminaliście, ale to jest Ameryka, to słynne USA.
 • @Lotna 20:07:00
  "Tu nie chodzi o „białych” czy „czarnych”, ani o USA vs. Polska, to nie jest walka ras, a walka klas, - 1% vs. 99% populacji wszystkich krajów, prowadzona miedzy innymi metodą „dziel i rządź”, a więc wszelkie podziały na religie, rasy i inne są przez nich pożądane i preparowane."

  Walka klas to chyba była bardziej widoczna w Ruchu Wall Street (nie pamiętam jak to się nazywa, w każdym razie kilka lat temu były jakieś duże protesty w USA przeciw banksterom).

  Solidaryzować się ze złodziejem (USA) gdy na nim czapka gore ? Nie sądzę aby to był dobry pomysł. Pomożemy mu zgasić czapkę a on zacznie nas znowu okradać.

  Amerykanie stworzyli sobie problem (niewolnictwo, potem segregację rasową, a teraz uprzywilejowanie mniejszości rasowych) to niech sobie teraz go sami rozwiązują.
 • @Autor
  "Ale czy wiecie o naryjnikach dla buntujących się murzynów? -
  Po pierwsze: aby pracując na plantacjach, czarni nie mogli podjadać tego co zbierają (pomarańcz, bananów, ananasów itp.) oraz dlatego, aby nie mogli popełnić samobójstwa np. zapijając się śmierć albo zjadając dużą ilość ziemii (sic!)...". -

  --- Interesujące spostrzeżenia :)
 • @zygmuntbialas 23:03:29
  "(...) samobójstwa np. zapijając się śmierć albo zjadając dużą ilość ziemii (sic!)...". -

  --- Interesujące spostrzeżenia :)"

  Mnie zszokowało do jakiego stopnia upodlenia trzeba doprowadzić człowieka, żeby chciał się zabić przez udławienie ziemią.
  Szlachta gnębiła chłopów i kozaków, zakuwała w dyby ale to było "w granicach gry" ale nigdzie nie wyczytałem aby szlachta stosowała tak brutalne i systematyczne metody wywierania posłuszeństwa jak to robili Anglosasi.

  A dzisiaj potomkowie niewolników, jako dostojne osoby, zasiadają w Parlamentach UK czy USA...

  Oryginalny cytat (bo może źle przetłumaczyłem, niewiercy niech sobie sprawdzą ) z https://usslave.blogspot.com/2011/09/slave-tortures-mask-scolds-bridle-or.html :

  "They poison themselves by drinking at one swallow a large quantity of strong liquor, or choke/suffocate themselves by eating dirt/earth."
 • @kowalskijan584 09:54:43
  "A dzisiaj potomkowie niewolników, jako dostojne osoby, zasiadają w Parlamentach UK czy USA...'. -

  --- Zgadzam się z Panem całkowicie, podobnie jak w sprawie covid19.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31